Przychodnia weterynaryjna "Zwierzaki" istnieje od 2001 roku.
Od samego początku staraliśmy się sprostać zapotrzebowaniu klientów na profesjonalne usługi weterynaryjne. Każdemu zwierzęciu poświęcamy tyle czasu, ile wymaga jego stan zdrowia i zapewniamy mu fachową opiekę. Wszystkie nasze działania skierowane są na poprawę samopoczucia naszych przyjaciół-zwierząt i satysfakcję ich opiekunów. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie weterynarii.

Specjalizujemy się nie tylko w leczeniu psów i kotów, ale również gołębi i koni. Z myślą o ich zdrowiu nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje i nabywa nowych umiejętności, uczestnicząc w sympozjach, konferencjach i szkoleniach.

Przy przychodni prowadzimy również salon fryzjerski dla psów i kotów oraz sklep, w którym można zaopatrzyć się w karmy i akcesoria związane z hodowlą i pielęgnacją zwierząt.


Nasz personel tworzy kompetentny i zgrany zespół, którego celem jest świadczenie usług weterynaryjnych najwyższej jakości.

Tomasz Suder

Lekarz weterynarii
Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Ma 10-letnią praktykę zawodową. Stale pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Z ogromnym zamiłowaniem zajmuje się leczeniem i profilaktyką psów, kotów i gołębi. Jest kierownikiem przychodni i dobrym duchem zespołu. Jego długoletnie doświadczenie pozwala na sprawną koordynację pracy zespołu.
Prywatnie: W wolnych chwilach wędruje po górach. Kocha muzykę, powieści fantasy i film.

Jarosław Przygórzewski
Lekarz weterynarii
Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie. Zawód lekarza weterynarii wykonuje od 7 lat. Od ukończenia studiów ciągle pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Jest bardzo precyzyjny w tym, co robi, a jednocześnie umie patrzeć na stan zdrowia zwierzęcia z szerokiej perspektywy. Dobro pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu. Z pasją zajmuje się profilaktyką i leczeniem psów, kotów i koni.
Prywatnie: Lubi chodzić po górach ze swoją suczką Hati. Kocha rock and roll, powieści fantasy i film.

Renata Suder
Fryzjer
Jest w zespole od 2 lat. W 2008 r. ukończyła kurs pet grooming w Krakowie.
W przychodni pracuje na stanowisku asystenta lekarza oraz fryzjera psów i kotów.
W swoją pracę wkłada mnóstwo serca.